فروش عسل
خانه / فروش عسل خالص / عسل 40 گیاه / آخرین قیمت عسل خالص ۴۰ گیاه در بازار ایران

آخرین قیمت عسل خالص ۴۰ گیاه در بازار ایران

آخرین قیمت عسل خالص ۴۰ گیاه در بازار ایران به این شرح است: هر کیلو گرم عسل چهل گیاه خالص: ۸۴ هزار تومان .

قیمت عسل خالص 40 گیاه

عسل چهل گیاه چیست

عسل چهل گیاه از ترکیب چندین گل و گیاه بدست می آید .نام چهل گیاه در این نوع عسل به این خاطر است که زنبورهای عسل برای تولید عسل خود شهد گل های متفاوتی را جمع آوری می کنند.معمولا با توجه به پوشش گیاهی هر منطقه نام همان گل را روی عسل می گذارند .

قیمت عسل خالص ۴۰ گیاه

برای تولید این نوع عسل زنبور عسل از شهد گلهای بسیاری استفاده میکند از جمله از جمله : شبدر، اسپرس، کولزا، آویشن، ‌اسطوخودوس، کاکوتی (آنخ)، اسفرزه، افسنتین، گل بنفشه، گون، کتیرا، ختمی، کاسنی، گل گاو زبان، مریم گلی، یونجه و بسیاری از گیاهان دیگر.

قیمت عسل خالص 40 گیاه

التیام زخم ها با عسل چهل گیاه

خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ عسل چهل گیاه، این ماده را به بهترین درمان برای زخم ها تبدیل کرده است.عسل حتی جای سوختگی را نیز بهبود می بخشد . عسل رطوبت را از محل زخم جذب می کند و مانع از عفونت آن و سبب بهبود سریع تر زخم ها می شود.

درمان بیماری های معده با عسل ۴۰ گیاه

عسل برای درمان دردها و بیماری های معده و دستگاه گوارشی بسیار مفید است .به هضم و دفع بعهتر غذا کمک کرده و دردها را آرام می کند .اگر عسل طبیعی باشد بهترین دارو برای درمان بیماری معده است.

قیمت عسل خالص 40 گیاه

درمان کننده انواع بیماری ها

مواد موجود در داخل عسل ۴۰ گیاه و به طور کلی عسل طبیعی باعث شده است که در درمان اکثر بیماری ها از جمله بیاری های روحی مفید باشد. به دلیل تولید عسل چهل گیاه از شهد گل گیاهان دارویی مانند گل بابونه و گل آویشن موجب شده تا این نوع عسل چند گیاه علاوه بر خواص درمانی ای که دارد، خواص درمانی گیاهان دارویی را نیز جذب کرده و اثرات بیشتری در درمان بیماری ها و اختلال های حسمی و روحی داشته باشد.

عسل خام

اکثر عسل های موجود در فروشگاه ها محصولات فراوری شده و حرارت دیده هستند که باعث می شود خوش رنگ تر شوند و از رس بستن آن هم جلوگیری می شود.اما این کار باعث می شود آنتی اکسیدان ها و باکتری های مفید عسل از بین برود. در مقایسه با عسل حرارت دیده، عسل خام سطوح بالاتری از آنزیم ها و ترکیبات عطر و طعم دهنده دارد و در اثر حرارت ترکیبات آن تغییری نیافته و کاملا طبیعی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید عسل چهل گیاه خوانسار درجه یک

عسل چهل گیاه خوانسار در میان فعالان حوزه عسل و همچنین مصرف کنندگان عسل محبوبیت …

کانال تلگرام