فروش عسل
خانه / عسل انگبین / عرضه عسل انگبین به شیراز با نرخ روز

عرضه عسل انگبین به شیراز با نرخ روز

عرضه عسل انگبین با نرخ های متفاوتی و به شهر های مختلف صورت میگیرد. ما توانسته ایم با عرضه عسل انگبین به شیراز و با نرخ روز نیاز عمده این بازار را تامین کنیم.
عسل
عسل که به فارسی به آن انگبین میگویند ماده ی غذایی و دارویی بسیار پر خاصیت میباشد این ماده ی ارزشمند از شهد گل ها و گیاهان تهیه میشود به این صورت که زنبور عسل شهد گل ها و گیاهان مختلف را جمع اوری میکند و در ساختار آنها تغییر ایجاد میکند و آنها را به شکل ماده ای غلیظ و دارای انرژی زیاد و خواص بسیار در می آورد.

عرضه عسل انگبین

رنگ عسل

با توجه به شهد گیاهانی که زنبور عسل از آن تغذیه میکند متفاوت میباشد یعنی در واقع رنگ عسل به شهد گیاهان وابسته میباشد و در رنگ های مختلفی تولید میشود و معمولا از رنگ سفید روشن تا سیاه میباشد و و هر چه رنگ عسل تیره تر باشد املاح معدنی موجود در ان بهتر و مقوی تر میباشد رنگ چند نمونه از عسل ها را در اینجا ذکر میکنیم:

  • عسل اقاقیا: سفید روشن مانند آب
  • عسل اسپرس: زرد طلایی
  • نارون: قهوه ای
  • صنوبر: سبز تیره تا سیاه
  • آویشن: قرمز رنگ
  • و…

عرضه عسل انگبین

ویژگی عسل

تنها ماده ی غذایی که فاسد نمیشود به علت این که درصد آب موجود در ان بسیار پایین میباشد برای نگهداری از فاسد شدن برخی از مواد میتوانیم از عسل استفاده کنیم این ماده ی ارزشمند تنها در صورتی که ۶۰ درجه حراریت ببیند ارزش غذایی و دارویی خود را از دست میدهد این ماده ی بسار پر خاصیت در درمان بسیاری از بیماری ها نقش دارد.

عرضه عسل انگبین

عرضه عسل انگبین

عسل ها به سه دسته تقسیم میشود و این تقسیم بندی بر اساس این که عسل از کدام گل تهیه شده و دارای چه ترکیباتی میباشد انجام شده است.
عسل مخلوط: در این عسل برای داشتن کیفیت خوب عسل گل های مختلف را با هم ترکیب میکنند تا به رنگ و مزه دلخواه برسد و معمولا عسل های تجاری از نوع عسل های مخلوط میباشد.

عسل جنگلی: این نوع عسل از چند نوع گیاه وحشی که هر سال در منطقه خاصی رشد میکند تولید میشود و هر سال با توجه به شرایط اب و هوایی مزه و طعم آن نیز فرق میکند این عسل خاصیت ضد میکروبی بسیار قوی دارد.

عسل تک گل: این عسل توسط زنبور هایی که در یک منطقه نگهداری میشود و تنها از یک نوع گل تغذیه میکنند تهیه میگردد و طعم و رنگ ویژه خود را دارا میباشد و این که متعلق به کدام ناحیه و کدم گل میباشد خاصیت آن نیز فرق دارد مانند عسل کنار، عسل مریم گلی، عسل اقاقیا و… که تنها از یک گل در تولید آن استفاده میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارائه کننده لیست قیمت عسل انگبین کوهی با بهترین کیفیت

عسل، یکی از بهترین فرآورده های غذایی ای به شمار می رود که موارد استفاده از آن مختلف است. این نوع از محصول را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می کنند و در کیفیت

کانال تلگرام