فروش عسل
خانه / خرید عسل تغذیه ای / عرضه عسل طبیعی خوانسار به صورت مستقیم

عرضه عسل طبیعی خوانسار به صورت مستقیم

عسل طبیعی خوانسار یکی از پر طرفدار ترین محصولات کشور در زمینه فرآورده های زنبور عسل است.شهرستان خوانسار به جرات یکی از قدرتمند ترین قطب های عسل طبیعی و تغذیه ای در ایران است که همه ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به سمت خود جذب می کند.
عسل طبیعی خوانسار

عسل طبیعی خوانسار

شهرستان خوانسار از دیرباز یکی از بزرگترین تولید کنندگان عسل در ایران بوده.تولید کنندگان متعددی در این شهر در زمینه تولید عسل طبیعی و تولید عسل شکری یا همان تغذیه ای فعالیت می کنند و در فروشگاه های مختلفی عسل خود را به فروش می رسانند.
علت اینکه صنعت عسل در این شهرستان فعالیت بسیار خوبی دارد آب و هوای بسیار مطلوب و پوشش گیاهی فوق العاده این شهرستان می باشد.شهرستان خوانسار با داشتن آب و هوای بسیار تمیز کوهستانی و رطوبت کافی، داشتن پوشش گیاهی متنوع میزبان بسیار خوبی برای زنبور های عسل می باشد.همین امر باعث می شود عسل طبیعی خوانسار به یکی از بهترین عسل های تولید شده در ایران تدبیل شود و مشتریان را از سرتاسر ایران به خود جذب کند.

بازرگانی کندوبان این اطمینان را به شما می دهد که انواع عسل را با کیفیتی مطلوب و قیمیتی قابل رقابت خدمت شما مشتریان گرامی عرضه کند.

عسل طبیعی خوانسار
خواص عسل طبیعی

 1.  تقویت کننده انرژی طبیعت
  فواید عسل فراتر از طعم عالی آن است. یک منبع طبیعی عالی کربوهیدرات که قدرت و انرژی لازم را برای بدن ما فراهم می کنند ، عسل به دلیل اثر بخشی آن در افزایش فوری عملکرد ، استقامت و کاهش خستگی ماهیچه های، غذای بسیار مفیدی برای ورزشکاران به شمار می آید. قندهای طبیعی نقش مهمی در جلوگیری از خستگی حین ورزش دارند. گلوکز موجود در عسل به سرعت توسط بدن جذب می شود و باعث افزایش فوری انرژی می شود ، در حالی که فروکتوز(قند موجود در شکر و حبه قند) با کندی بیشتری جذب می شود و انرژی پایدار را ایجاد نمی کند. مشخص شده است که عسل همچنین مقادیر قند خون را نسبت به سایر انواع قند نسبتاً ثابت نگه می دارد.
 2. تقویت کننده سیستم ایمنی
  از جمله مزایای  بسیاری که برای عسل ذکر شده ،این است که عسل می تواند تقویت کننده سیستم ایمنی بدن باشد. خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی آن می تواند به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن ، سلامتی شما و مبارزه با بیماری کمک کند. اگر می خواهید این فواید سلامتی عسل را ببینید ، هر روز صبحرا  مصرف مقداری عسل طبیعی شروع کنید: قبل از صرف صبحانه ، یک قاشق غذاخوری عسل و آب لیمو را از نصف لیمو در یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و آن را بنوشید.
 3. عسل ضد سرطان است!
  آیا عسل می تواند به مبارزه با سرطان کمک کند؟ آنچه بسیاری از مردم نه تنها به آن فکر نمی کنند بلکه کاملا از آن غافل مانده اند این است که عسل دارای خواص پیشگیری از سرطان و ضد تومور است! اکنون مطالعات بیشتر و بیشتری وجود دارد که نشان دهنده نقش احتمالی عسل در پیشگیری و پیشرفت تومور و سرطان است.

  عسل طبیعی خوانسار

 4. درمان اثرات مصرف زیاد الکل
  در مسمومیت های الکلی، و همچنین آثار طولانی مدت مصرف زیاد نوشیدنی های الکلی عسل می تواند به عنوان یک داروی معجزه آسا عمل کند. عسل به راحتی در معده جذب شده  و حاوی ترکیبی از قندهای طبیعی مانند فروکتوز است که به طول علمی و اثبات شده  برای تسریع در اکسیداسیون الکل توسط کبد شناخته شده است ،برای پاسخ سریع تر و مطمئن تر این دستور العمل می تواند بسیار مفید باشد: ۱۵ میلی لیتر عسل مایع با ۸۰ میلی لیتر آب پرتقال و ۷۰ میلی لیتر ماست طبیعی را مخلوط کنید تا محلولی یک دست به وجود بی آید و روزی یک وعده مصرف کنید.
 5. درمان شگفت انگیز سرفه
  یکی دیگر از مزایای شکفت انگیز عسل کمک به درمان گلودرد است. به لطف خاصیت ضد میکروبی آن ، عسل نه تنها گلو را تسکین می دهد بلکه می تواند باکتری های خاصی را که باعث عفونت می شوند ، از بین ببرد. خوانندگان حرفه ای معمولاً برای تسکین گلوهای خود قبل از اجرا از عسل استفاده می کنند. چینی ها معتقدند که “گرمای بیش از حد” در بدن باعث گلو درد می شود و مصرف نوشیدنی عسل می تواند کمک کننده باشد. برای تسکین التهاب یا غرغره مخلوط دو قاشق غذاخوری عسل ، چهار قاشق غذاخوری آب لیمو و یک مقدار کمی نمک میل کنید.همچنین به راحتی می توانید در هنگام گلو درد مقداری عسل را با آب گرم مخلوط کرده ، ابتدا غرغره کنید و سپس قورت بدهید.ترکیب عسل با آویشن نیز برای درمان سرفه عالیست.این ترکیب حتی توسط شرکت های داروسازی نیز ساخته می شود.می توانید از داروخانه های شربت اویشن و عسل را خریدای کنید و معجزه آن را به چشم ببینید.

عسل طبیعی خوانسار

تولید عسل تغذیه ای

شهرستان خوانسار همچنین یکی از مهمترین مراکز تولید عسل تغذیه ای نیز می باشد و فروشندگان متعددی در این شهر به فروش عسل تغذیه ای مشغول می باشند.
شاید این سوال برای برخی مصرف کنندگان به وجود بی آید که عسل تغذیه ای چیست؟
عسل تغذیه ای عسلی است که در فرایند تولید آن برای تغذیه زنبور های عسل به جای تغذیه طبیعی که شامل نکتار (همان شهد گل که خود زنبور از آن تغذیه می کند) است، از محلول آب و شکر استفاده می شود.
اما نباید عسل تغذیه ای را با عسل تقلبی یکی بدانیم .
عسل تغذیه ای بسیاری از خواص عسل طبیعی را دارد.چرا که بسیاری از خواص عسل به علت ترشحات آنزیمی که زنبور عسل در زمان تولید روی عسل انجام می شود به آن افزوده می شود.
البته هر چه میزان تغذیه زنبور عسل با محلول آب و شکر بیشتر باشد کیفیت عسل پایین تر می آید.پس بهتر است محدودیتی برای این تغذیه قائل شد تا حد اقل های کیفی در مورد عسل تغذیه ای رعایت شود.

عسل طبیعی خوانسار

قیمت عسل تغذیه ای

عسل تغذیه ای باید ارزان تر از عسل طبیعی باشد.در واقع برای فروش عسل تغذیه ای باید به دو مورد مهم توجه کنیم.

 

 1. عسل تغذیه حتما ارزان تر از عسل طبیعی است.پس اگر تمام خواص عسل طبیعی را ندارد از سویی دیگر با قیمت پایین تر می تواند در بازار رقابت کند
 2. مشتری که عسل تغذیه را خریداری می کند حتما باید از این امر مطلع باشد و فروشنده هنگام خرید باید به مشتری تغذیه ای بودن عسل را اعلام کند

با رعایت این دو مورد می توان با اطمینان خاطر نسبت به فروش عسل تغذیه ای اقدام کرد.قیمت عسل تغذیه ای در بازار ایران بین ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان به ازای هر یک کیلو متفاوت است.علت تفاوت قیمت هم میزان تغذیه و نوع گیاهی می باشد که زنبور عسل از آن تغذیه کرده است.

البته هر چه میزان تغذیه زنبور عسل با محلول آب و شکر بیشتر باشد کیفیت عسل پایین تر می آید.پس بهتر است محدودیتی برای این تغذیه قائل شد تا حد اقل های کیفی در مورد عسل تغذیه ای رعایت شود.

عسل طبیعی خوانسار

عرضه عسل طبیعی خوانسار

سایت کندوبان با دسترسی به بهترین کندوداران شهرستان خوانسار می تواند بدون واسطه و به صورت مستقیم عسل طبیعی خوانسار را برای مشتریان به صورت خرده و عمده تهیه کند.همچنین مشتریان از سرتاسر کشور می توانند از امکان ارسال بار به تمام نقاط ایران استفاده کنند و عسل طبیعی خوانسار را در حجم نامحدود در شهر خود با حمل و نقل رایگان تحویل بگیرند.
بازرگانی کندوبان این اطمینان را به شما می دهد که انواع عسل را با کیفیتی مطلوب و قیمیتی قابل رقابت خدمت شما مشتریان گرامی عرضه کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریداران اصلی بهترین عسل انگبین با قیمت فوق العاده

معروف ترین عسلی که از دیرباز در کشورمان تولید و مورد استفاده انسان ها قرار می گیرفت، عسل انگبین نام دارد که علاوه بر خواص غذایی، به نوعی یک داروی شفابخش نیز محس

کانال تلگرام