فروش عسل
خانه / عسل اصل / فروش عسل طبیعی صادراتی به صورت عمده

فروش عسل طبیعی صادراتی به صورت عمده

فروش عسل طبیعی صادراتی در ایران مقوله جذاب و پر سودی است.چرا که ایران در زمینه صادرات عسل همواره کشوری فعال بوده و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب می کند.صادرات عسل در میان تولید کنندگان ایرانی نیز به عنوان منبع در آمد سرشار شناخته می شود.

فروش عسل طبیعی صادراتی
صادرات عسل ایران

کشور ایران همواره به عنوان یکی از بهترین صادر کننده های عسل در جهان شناخته می شده.ایران با داشتن مناطق فراوانی برای تولید عسل و همچنین تولید کنندگان زیادی که عسل را در انواع و کیفیت های مختلف تولید میکنند از بزرگترین تولید کنندگان عسل در جهان می باشد.یا نگاهی به جدول زیر می توانید جایگاه عسل ایران را در جهان بهتر بشناسید.

تولید جهانی عسل طبیعی – ۲۰۱۷
کشور تن
 چین
۵۴۳٬۰۰۰
 ترکیه
۱۱۴٬۴۷۱
 آرژانتین
۷۶٬۳۷۹
 ایران
۶۹٬۶۹۹
 ایالت متحده آمریکا
۶۶٬۹۶۸
 اوکراین
۶۶٬۲۳۱
 روسیه
۶۵٬۶۷۸
 هند
۶۴٬۹۸۱

همانطور که مشاهده می کید ایران با تولید سالانه حدود ۷۰ هزار تن عسل در جایگاه چهارم تولید سالانه عسل در جهان قرار دارد.با این شرایط صادرات عسل به کشور های دیگر خصوصا کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس می تواند گزینه بسیار مناسبی برای رونق هر چه بیشتر تولید عسل در کشور و ورود ارز به بازار عسل ایران باشد.

فروش عسل طبیعی صادراتی
عسل صادراتی خوانسار

فروش عسل طبیعی صادراتی خوانسار به کشور های وارد کننده عسل از ایران در میان فعالان صنعت عسل بسیار مرسوم است.شهرستان خوانسار از دیرباز محل تولید و یکی از قطب های صنعت عسل در ایران می باشد.برند های مختلفی از جمله درنیک، رایحه، پارس کندو و … در شهرستان خوانسار تولید می شوند که شهرت فراوانی دارند.

فروش عسل طبیعی صادراتی
عسل خوانسار به علت کیفیت مناسب و قیمت نازل در میان صادر کنندگان عمده عسل محبوبیت خاصی دارد و همواره به عنوان محصولی که می تواند در بازار های صادراتی مشتری و سود مناسبی داشته باشد شناخته می شود.خصوصا که تولید کنندگان عسل در شهرستان خوانسار بسیار زیاد هستند و مشتریانی که برای خرید عسل صادراتی اقدام می کنند می توانند از میان تعداد زیادی تولید کننده عسل فروشنده مورد نظر خود را با بهترین شرایط فروش انتخاب کنند.

فروش عسل طبیعی صادراتی

فروش عسل طبیعی صادراتی

فروش عسل صادراتی می تواند با در اختیار داشتن بسته بندی مناسب و کیفیت مطلوب به سادگی صورت بگیرد.مشتریان صادراتی عسل ایران در دو سال اخیر به علت افزایش قیمت ارز و صرف اقتصادی واردات محصولات ایرانی به کشور خود، بسیار نسبت به خرید محصولات ایرانی ترغیب شده اند.دراین میان عسل نیز از بهترین کالا های صادراتی ایران می باشد.

فروش عسل طبیعی صادراتی
قیمت عسل صادراتی ایران

در خرید و فروش عسل طبیعی صادراتی عوامل بسیاری نقش دارند.یکی از مهمترین عوامل بسته بندی محصول می باشد.بسته بندی در صادرات و بازار های صادراتی ، در فروش محصول نقش به سزایی دارد و باعث می شود محصول شما راحت تر مصرف کننده را برای خرید مجاب کند.
دیگر عامل تاثیرگذار قیمت عسل صادراتی است.باید گفت قیمت عسل صادراتی به قدرت مذاکره شما بستگی دارد.شما می توانید با ارتباط با واحد فروش بازرگانی کندوبان بهترین نوع عسل صادراتی را با نازل ترین قیمت خریداری کرده و با حاشیه سود دلخواه به مشتریان صادراتی خود عرضه کنید.
بحث دیگری که در صادرات عسل مطرح است کیفیت مطلوب محصول می باشد.همانطور که گفته شد کشور ایران یکی از بهترین تولید کنندگان عسل در جهان است.از این رو می توان انواع مختلف عسل را برای صادرات در ایران تهییه کرد.
شهر های مثل دماوند، اردبیل ، بوشهر ، خوانسار ، شوشتر و … اقدام به تولید عسلی می کنند که کیفیت بسیار مطلوبی برای صادرات دارد.
اگر به دنبال خرید عسل صادراتی به صورت عمده هستیدکه با برند خودتان محصول مورد نظر را صادر کنید می توانید بهترین انواع عسل را از بازرگانی کندوبان خریداری کنید.همچنین می توانید از خدمات بسته بندی محصول صادراتی ما نیز بهره مند گردیده و انواع عسل صادراتی را با بهترین و شکیل ترین بسته بندی به منظور ارسال به مشتریان خود خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عسل طبیعی در سراسر کشور

پیدا کردن فروشگاه عسل طبیعی برای خرید عسل طبیعی به نظر ساده و آسان می رسد اما می توان با مراجعه به مراکز مطمئن و معتبر همچنین فروشگاه هایی که دارای سابقه طولانی

کانال تلگرام