فروش عسل
خانه / عسل طبیعی / قیمت عسل طبیعی مرکبات در سال ۹۸

قیمت عسل طبیعی مرکبات در سال ۹۸

قیمت عسل طبیعی مرکبات را می توان در بازار ایران از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین استعلام کرد.عسل طبیعی مرکبات یکی از محصولاتی است که به صورت خرده وعمده در سایت کندوبان به فروش می رسد.

قیمت عسل طبیعی مرکبات

عسل مرکبات چیست؟

عسل مرکبات یکی از انواع عسل چند گیاه است وهمانطور که از اسم آن بر می آید عسلی است که از شهد گیاهانی مثل پرتغال، لیمو، نارنج و غیره به دست می آید.در ایران در برخی مناطق مانند شیراز، و بسیاری از شهر های شمالی کشور به دلیل رشد زیاد درختان مرکبات و وجود باغ های بسیار زیادی که اقدام به کشت مرکبات می کنند عسل مرکبات به فراوانی یافت می شود.
عسل مرکباتی که در باغ ها تولید می شود به نوعی یک محصول جانبی محسوب می شود.در واقع به علت کمک به سزایی که زنبور های عسل در تولید مثل گیاهان از طریق گرده افشانی انجام می دهند، برخی از کشاورزان به همین منظور زنبور های عسل را به همراه کندوهایشان در باغ های خود قرار می دهند.از ای رو هم می توانند عسل تولید کنند هم تولید مثل و گرده افشانی باغ خود را افزایش دهند.این یکی از روش های تولید عسل مرکبات است.
اما عسل مرکبا به صورت اختصاصی نیز تولید می شود.
قیمت عسل طبیعی مرکبات

خواص عسل طبیعی مرکبات

 • منبع غنی مواد معدنی
  عسل مرکبات منبع خوبی از مواد معدنی به عنوان مکمل غذایی می باشد. در یک تجزیه و تحلیل تغذیه ای که در سال ۲۰۰۵ در نشریه “تالانتا” منتشر شد ، محققان دانشگاه اثرات عسل مرکبات را روی بدن انسان از نظر میزان مواد معدنی آن آزمایش کردند. روی ، بور ، منگنز ، منیزیم ، کلسیم ، سلنیوم ، مس ، پتاسیم و سدیم در عسل مرکباتیافت شد. با این حال ، سطح آنها بسته به موقعیت جغرافیایی که در آن عسل جمع شده بود ، بسیار متفاوت بود.
 • اثرات ضد باکتریایی
  محققان یونان در مقاله ای که در سال ۲۰۱۱ در نشریه علمی  “Anaerobe” منتشر شد ، تأثیر چندین نوع مختلف عسل از جمله عسل مرکبات را بر روی کشت باکتری ها در آزمایشگاه آزمایش کردند. عسل مرکبات خواص ضد باکتریایی قابل توجهی را در برابر طیف وسیعی از عوامل بیماری زا از جمله استافیلوکوکوس اورئوس ، اشرشیاکلی ، سالمونلا انتریکا و اترها نشان داد. حداقل رقت مورد نیاز برای مواد درمانی که عسل در آن ها استفاده شده، برای مهار باکتری ها ۲۰ درصد تلقی می شد.

  قیمت عسل طبیعی مرکبات

 • سرشار از آنتی اکسیدان ها است
  عسل مرکبات طیف گسترده ای از آنتی اکسیدان های طبیعی را به رژیم غذایی می افزاید. براساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۱ در مجله «شیمی تحلیلی و بایوآنالیزوریک» منتشر شد ، محققان دانشگاه وین میزان فلاونوئید انواع مختلف عسل از جمله عسل مرکبات را آزمایش کردند. عسل شکوفه پرتقال حاوی کورستین ، هسپریتین ، لوتولین ، کائمپرفرول ، گالانژین ، نارینگنین و ایزوترامنتین است – آنتی اکسیدان هایی با اثرات ضد التهابی ، ضد حساسیت ، ضد سرطان  در بدن است. آنتی اکسیدان های موجود در عسل مرکبات ممکن است به محافظت در برابر آسیب های رادیکال آزاد کمک کرده و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهد.

قیمت عسل طبیعی مرکبات

قیمت عسل مرکبات

عسل مرکبات در بازار ایران عسلی با قیمت مناسب محسوب می شود.قیمت این عسل برای مصرف کننده بین ۶۵ تا ۸۰ هزار تومان متغییر است.برای خرید عسل طبیعی مرکبات بهترین راه استفاده از سایت های اینترنتی است.زیرا دامنه فعالیت کسب و کار های آنلاین در زمینه عسل بسیار گسترده تر است و به عسل های متنوع تری در سرتاسر ایران دسترسی دارند.
عسل مرکبات می تواند یک محصول صادراتی فوق العاده باشد.ایران با داشتن مناطق گسترده ای که در آن ها انواع مرکبات به خوبی رشد و پرورش داده می شود، میزبان مناسبی برای تولید عسل مرکبات می باشد.پس صادرات عسل مرکبات می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای صاحبان کسب و کار و برند های مواد غذایی باشد.

قیمت عسل طبیعی مرکبات

فروش عمده عسل مرکبات

شما مشتریان عزیز می تواندی برای خرید عمده عسل مرکبات با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در جریان کم و کیف محصول و قیمت آن قرار بگیرید.با توجه به وجود رقابت زیاد در حوزه عسل در ایران بازرگانی کندوبان سعی می کند با ارائه خدمات منحصر به فرد و قیمتی رقابتی رضایت مشتریان عمده عسل را جلب کند.
برای دریافت قیمت عسل طبیعی مرکبات به صورت خرده و عمده نیز می توانید از طریق برگه ثبت سافرش صفحه اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عسل طبیعی در سراسر کشور

پیدا کردن فروشگاه عسل طبیعی برای خرید عسل طبیعی به نظر ساده و آسان می رسد اما می توان با مراجعه به مراکز مطمئن و معتبر همچنین فروشگاه هایی که دارای سابقه طولانی

کانال تلگرام