فروش عسل
خانه / فروش عسل خالص / عسل 40 گیاه / پخش انواع عسل ۴۰ گیاه خالص در بازار

پخش انواع عسل ۴۰ گیاه خالص در بازار

پخش انواع عسل ۴۰ گیاه خالص در بازار با قیمت های متفاوت امروزه رواج بیشتری یافته است.

انواع عسل 40 گیاه خالص

عسل چهل گیاه

عسل هایی که از یک نوع گل یا گیاه غالب تهیه شده سات،نام همان گل روی آن گذاشته می شود. اما عسل چهل گیاه هب این دلیل به این نام خوانده میشود که نوع گیاه مصرفی در تولید عسل مشخص نیست.زیرا تنوع گیاهان منطقه بسیار زیاد بوده و زنبور از همه آنها تغذیه کرده است .

عسل طبیعی

در تولید عسل طبیعی و خالص از شکر و قندهای صنعتی برای تغذیه زنبورها استفاده نمی شود و انها فقط از شهد گل ها و گیاهان تغذیه می کنند به همین دلیل، عسل تولیدی خلوص بالایی دارد .

منبع تولید عسل چهل گیاه

عسل چند گیاه یا چهل بر خلاف انواع عسل کتیرا، گون قرمز یا مرکبات از یک گل تهیه نشده و در واقع نوعی عسل چند گل ستو گرده گل های متفاوتی در آن وجود دارد.
ویژگی های عسل چهل گیاه
رنگ : روشن
بو : ملایم
طعم : شیرین و خوشایند
فصل برداشت : فصل بهار
محل تولید عسل : کوه های گلیل و منطقه باغان

انواع عسل 40 گیاه خالص

تشخیص عسل طبیعی

بعضی از افراد فکر میکنند که طعم، رنگ، میزان چسبندگی، میزان رطوبت، شعله‌ور شدن یا نشدن، شکرک زدن یا نزدن و… نشانه‌های خوبی برای شناسایی عسل مرغوب است اما این نشانه‌ها هیچ‌کدام قطعی نیست زیرا طعم، رنگ و میزان رطوبت عسل، رابطه مستقیمی با محیطی که زنبور در آن تغذیه کرده، دارد.

انواع عسل ۴۰ گیاه خالص

دکتر «اسفندیار رشید‌زاده» عسل‌شناس و زنبوردار نمونه کشور میگوید:«برای مصرف‌کننده یک راه بیشتر برای تشخیص عسل وجود ندارد؛ آن هم استفاده از ابزارهایی است که بدن در اختیارش گذاشته است. با چشمانش شکل ظاهری عسل را ارزیابی می‌کند، با بینی‌اش آن را بو می‌کند، با زبانش آن را مزه‌مـزه می‌‌کند اگر مجموعه باب طبعش بود، اگر عسل به‌خصوص عطر و طعم گلها را داشت این عسل، عسل واقعی (طبیعی) است و ارزش آن را دارد که بهای آن را در حد معقول بپردازد»

میزان چسبندگی عسل خوب

دو انگشت خود را به عسل آغشته کرده و روی یک ظرف نگه دارید ، اگر عسل به صورت نخی پیوسته سرریز شود نشان از مرغوبیت آن و بالا بودن میزان چسبندگی عسل دارد و اگر به صورت تلاپ تلاپ و قطعه قطعه جدا از هم عسل سرریز شود نشان می هد عسل چسبندگی و مرغوبیت خوبی ندراد.

انواع عسل 40 گیاه خالص

درمان با عسل طبیعی

عسل طبیعی و خالص بهترین دارو برای درمان انواع بیماری هاست و باعث حفظ قوت و سلامتی بن می شود . در درمان بیماری های ناشی از قلبه طبع مانند سودا و بلغم هم بسیار مفید است .نشاط آور و نیرو زاست و باعث رشد بهتر بدن می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید عسل چهل گیاه خوانسار درجه یک

عسل چهل گیاه خوانسار در میان فعالان حوزه عسل و همچنین مصرف کنندگان عسل محبوبیت …

کانال تلگرام